Прийшло на землю добре Свято, звершилось незбагненне чудо

OLYMPUS DIGITAL CAMERAЗашелестіли крильцями ангели у білих льолях, до неба піднімалася хмарка іскристих сніжинок і під перебіг золотистих дзвоників тихо увійшло Різдво.  Звечоріло, затихло все. Але раптом заблисла на темнім небі ясна зірка і світло її побачили усі земні народи. Щороку відблиск цієї зірки запалює в будинках різдвяні свічі і в чистому голосі молитви, що летить угору, прозорий дзвін будить в наших серцях віру у добро та любов.

8 січня  після Божественної літургії в нашому храмі учні недільної школи виступили з різдвяною виставою. Діти підносили в дар Новонародженому Богонемовляті свої молитви, свою любов до ближніх, бажаючи добра всім і кожному. А ще вони підготували багато чудових віршів та колядок ! І всі вони прославляли Народження Сина Божого.

Маленькі прихожани віком від 3 до 12 років показали, що головне у Різдві – не ялинка, подарунки, а згадування про народження Спасителя світу, Сина Божого Ісуса Христа.

Настоятель храму – протоієрей Олександр, подякував маленьким колядникам за чудовий виступ, та привітав усіх зі святом Різдва Христового. А потім  вручив різдвяні подарунки учням недільної школи. Також подарунки отримали всі дітки, які прийшли того дня до храму.
Радість і сльози на очах стареньких , щирі посмішки дорослих та дітей були відповіддю на наш спів та віршовані побажання здоров’я, миру і щастя на цілий рік.

Різдво — це свято всеперемагаючої любові до людей. Ой, радуйся, земле, Син Божий народився!

Синицька Оксана

вчитель недільної школи