Подаруй дитині радість

OLYMPUS DIGITAL CAMERAЗ благословення митрополита Рівненського та Острозького Варфоломія в храмах Рівненської єпархії з 3 і до 12 січня була проведена благодійна акція«Подаруй дитині радість». Метою даної акції було бажання підтримати дітей сирот та дітей інвалідів відчути справжню радість пришестя на землю Сина Божого. На прохання подарувати дітям радість, відгукнулися і прихожани  Свято-Катеринівського храму м.Здолбунів.У ці різдвяні дні, коли у храмі лунали святкові молитви і піснеспіви, до вертепу були принесені: іграшки, солодощі, мандарини, посуд і ін. Також солодощі для діток були передані від викладачів Здолбунівського вищого професійного училища залізничного транспорту. Усім  хто підтримав діток свєю милостинею, хочемо щиро подякувати. Нехай Господь не залишає усіх  Своєї  багатої милості, і посилає у Ваші оселі Своє благословіння.

прот.Олександр Єгоров