Зустріч нового року з молитвою

OLYMPUS DIGITAL CAMERAУ Свято-Катеринівському храмі м.Здолбунів вже кілька років поспіль панує хороша традиція – у ніч з 31 грудня на 1 січня збиратися на святкове богослужіння. Так і цього року, в останні дні Різдвяного посту, всі бажаючі мали змогу приступити до Таїнств Святого Причастя і разом з духовенством подякувати Господу за рік минулий і просити у Нього благословення на рік майбутній.

Православна церква  1 січня по н.ст. вшановує пам’ять мученика Воніфатія та преподобного Амфілохія Почаївського – дивного Волинського подвижника. Всеношна Амфілохію Почаївському розпочалася о 21 год і вже близько півночі дзвони сповіщали про початок Божественної Літургії. Приємно те, що у новорічну ніч велика кількість парафіян  приходить до церкви і кількість вірян щороку збільшується: це і молоді сім’ї, дітки, старші люди. Велика кількість з присутніх причастилися святих Тіла та Крові Господа нашого Іісуса Христа. Завершилося богослужіння святковим молебнем та щирими словами настоятеля храму.

Вже виходячи з храму, душа раділа не лише тій соборній молитві, а і тому, що у морозну новорічну ніч почав тихенько пролітати сніжок… Зима ніжно огорнула землю і таємничо чекає великого свята – Різдва Христового…

У народі побутує повір’я, що як зустрінеш Новий рік, то так його і проведеш. От і хотілося б провести Новий 2016 рік разом з Богом, у непрестанній молитві, під покровом Небесного Отця і Пречистої Діви Марії, під заступництвом преподобного Амфілохія Почаївського і всіх святих.

Катерина Каленюк

Фотографії:

Ось така записочка о здравіі поступила у новорічну ніч від одного з маленьких наших прихожан