Межиріцька ікона Божої Матері “Життєподательниця” буде перебувати у Свято-Катеринівському храмі

DSCN1481По благословенню Високопреосвященнішого Варфоломія, Митрополита Рівненського та Острозького з 5 по 9 грудня у Свято-Катеринівському храмі м. Здолбунів (район залізничного вокзалу) буде перебувати чудотворна Межиріцька ікона Божої Матері «Життєподательниця». Зустріч ікони відбудеться  у суботу 5 грудня  о 11.00 год. біля поклонного Хреста перед в’їздом у м.Здолбунів(перед залізничним мостом по автодорозі від с.Здовбиця) Після цього Хресним ходом чудотворна ікона вулицями міста буду перенесена до Свято-Катеринівського храму. Просимо усіх взяти участь у Хресній ході, і молитві до Божої Матері.

Розклад молебнів перед іконою Божої Матері Життєподательниця :

7 грудня: Понеділок

18.00 – Водосвятний молебень і акафіст перед іконою Божої Матері Життєподательниця.

8 грудня: Вівторок

09.00 – Молебень і акафіст перед іконою Божої Матері Життєподательниця.

18.00 – Водосвятний молебень і акафіст перед іконою Божої Матері Життєподательниця.

9 грудня: Середа

09.00 – Молебень і акафіст перед іконою Божої Матері Життєподательниця.

10 грудня: Четвер

09.00 – Водосвятний молебень і акафіст перед іконою Божої Матері Життєподательниця. Прощання з іконою. Хресний хід навколо храму.