Щоденні архіви: 29.11.2015

Межиріцька ікона Божої Матері “Життєподательниця” буде перебувати у Свято-Катеринівському храмі

DSCN1481По благословенню Високопреосвященнішого Варфоломія, Митрополита Рівненського та Острозького з 5 по 9 грудня у Свято-Катеринівському храмі м. Здолбунів (район залізничного вокзалу) буде перебувати чудотворна Межиріцька ікона Божої Матері «Життєподательниця». Зустріч ікони відбудеться  у суботу 5 грудня  о 11.00 год. біля поклонного Хреста перед в’їздом у м.Здолбунів(перед залізничним мостом по автодорозі від с.Здовбиця) Після цього Хресним ходом чудотворна ікона вулицями міста буду перенесена до Свято-Катеринівського храму. Просимо усіх взяти участь у Хресній ході, і молитві до Божої Матері.

Продовжити читання