Про Небеса всім серцем мрію!

202 (Копировать) Про Небеса всім серцем мрію!

(концерт учнів недільної школи для о.Олександра

до  Дня народження)

Що  таке День народження? Це день, коли кожен почуває себе радісним і очікує привітання від інших. В цей день нас вітають наші рідні, близькі друзі, знайомі.

         У такі моменти починаєш розуміти, як тебе цінують і люблять. Саме тому хороші друзі перед такою подією намагаються придумати якийсь оригінальний спосіб привітати близьку людину. Так учні нашої недільної школи привітали з днем народження свого духовного наставника улюбленого отця Олександра з Днем народження. А подарунком був наш концерт, до якого ми готувалися заздалегідь: вчили вірші, співали псалми, робили своїми рученятами подарунки.  Святкування дня народження – це родинне свято і добре, що допомогли у підготовці батьки дітей, які прикрасили кімнату, спекли величезного торта. Батюшка пригостив діток солодощами та смачним соком.

        Отче Олександре! У Вашій особі ми бачимо молодість і мудрість, повчальне слово і приклад для наслідування в житті.  Зичимо, щоб Всемилостивий Господь щедро винагородив Вас за служіння та дарував сили для подальшої праці.

З Днем народження ми вітаємо,

Здоров`я від Бога і віри бажаємо.

І сили любити, терпіти, прощати,

І віру святу захищати.

Щоб в хаті лампадка горіла завжди,

Щоб мирно всі діти з батьками жили.

Щоб в школу недільну всі дітки пішли,

Щоб славили Бога, співали псалми.

 

Учні, батьки, вчителі недільної школи

Недільна школа вітає батюшку  (презентація)

(70)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *