Благословіння волонтерів жіночої сотні

OLYMPUS DIGITAL CAMERAУ суботу 14 лютого, напередодні Свята Стрітення Господнього, відбулася зустріч настоятеля Свято – Катеринівського храму м.Здолбунів,  протоієрея Олександра  з волонтерами Жіночої сотні. Займаючись благодійністю, волонтерами  були зібрані продукти харчування, теплі речі, які вони готувалися доправити на схід до наших захисників Вітчизни. Тому звернулися до священника Олександра з проханням освячення автомобіля, перед від’їздом в зону АТО. Також просили помолитися і благословити їх в дорогу.  Протоієрей Олександр звершив освячення автомобіля, після чого  прочитав молитву до Архистратига Божого Михаїла і поблагословив в дорогу. Вітаючи зі святом, побажав мужнім волонтерам Жіночої сотні Божої допомоги, і заступництво Архистратига Божого Михаїла. Від прихожан Свято – Катеринівського храму протоієрей Олександр передав у дорогу хліб, солодощі, і вніс грошову пожертву.