Перебування ікони “Скоропослушниця” у Свято – Катеринівському храмі

OLYMPUS DIGITAL CAMERAЗ благословення Митрополита Рівненського і Острозького Варфоломія парафіями Здолбунівського благочиння проходить двадцятиденний хресний хід з іконою Божої Матері «Скоропослушниця», що знаходиться в Свято-Троїцькому храмі с. Дермань. Метою цього хресного ходу є щира молитва до Божої Матері з проханням заступництва за нашу рідну землю, і за наших воїнів.

6 листопада в день святкування ікони Пресвятої Богородиці “Всех скорбящих радосте”,згідно свого маршруту, ікона Пресвятої Богородиці “Скоропослушниця” відвідала і Свято – Катеринівський храм м.Здолбунів.  Біля воріт храму шановану святиню зустрічав настоятель храму протоієрей Олександр разом з прихожанами.  Під спів тропарів і молитв до Божої Матері, ікона була обнесена навколо Святого храму, після чого люди пройшли з молитвою під іконою. Далі в храмі розпочалася Божественна літургія. Після закінчення літургії протоієрей Олександр звершив молебень з акафістом перед іконою “Скоропослушниця” і привітав усіх зі Святом. Увечері в храмі був відслужений водосвятний молебень і акафіст “Скоропослушниці”, після чого всі присутні  були окроплені освяченою водою і помазані благословенним єлеєм. На другий день вранці, ікона Пресвятої Богородиці відправиться у Свято -Георгієвський храм м.Здолбунів – 2.

Фотографії:

Зустріч ікони.Початок хресного ходу навколо храму

Хресний хід навколо храму

Люди проходять з молитвою під іконою

Божественна літургія. Великий вхід.

А єже в чаши сей, честную кровь Христа Твоего

За акафістом до “Скоропослушниці”

Окроплення людей освяченою водою

За водосвятним молебнем