Михайлівський вечір для Недільних шкіл

OLYMPUS DIGITAL CAMERA13 листопада у Свято-Миколаївському жіночому монастирі с.Городок відбувся Михайлівський вечір. На запрошення  сестер монастиря участь у вечері взяли діти трьох Недільних шкіл Здолбунівського благочиння. Це Недільні школи Свято-Катеринівського , Свято-Казанського храмів м.Здолбунів, і Недільна школа Свято – Михайлівського храму с.Буща. Перед початком виступу сестри монастиря провели діткам коротку екскурсію монастирем. У Свято-Ільїнському храмі діти слухали розповідь про чудотворну Козельщанську ікону Божої Матері.Після молитви біля ікони Божої Матері діткам була запропонована смачна монастирська трапеза.Далі юні учасники перейшли у залу, де розпочався вечір. Розпочали вечір сестри монастиря, які привітали діток з прибуттям до Свято-Миколаївського монастиря, і поставили пісенну композицію, в якій заспівали пісню про “Маму”, і “Це Ураїна моя”. Після того своїми виступами милували усіх присутніх діти недільних шкіл. Кожній школі було відведено 30 хвилин, під час яких дітки мали можливість заспівати псалми, а також привітати віршами. З покладеним завданням усі діти справились на відмінно, за що отримали в подарунок книги “Закон Божий”. Після виступу дітей, учениці Городоцького духовного училища в сценках відобржали біблійні події, після яких перевірили знання Закону Божого в учасників вечора. Завершився святковий вечір пуском вогняної кулі на монастирському подвір’ї. Хочеться подякувати настоятельниці монастиря ігумені Михаїлі, монахині Назарії і усім сестрам обителі за органазацію, проведення, і ту незабутню радість, яка була подарована дітям.

Фотографії:

Розповідь про історію Козельщанської ікони Божої Матері

Козельщанська ікона Пресвятої Богородиці

Дитяча молитва біля ікони Божої Матері

Фото на пам’ять. Діти Недільної школи при Свято-Катеринівському храмі м.Здолбунів

За монастирською трапезою

Під час виступу

Сестри монастиря готуються заспівати псалму про Маму

Виступ Недільної школи при Свято-Катеринівському храмі м.Здолбунів

Виступ Недільної школи при Свято-Михайлівському храмі с.Буща

Виступ Недільної школи при Свято-Казанському храмі м.Здолбунів

Учениці регентського училища показують біблійні сцени.

Запуск вогняної кулі

Перед від’їздом