Двадцятиденний хресний хід з шанованою іконою Божої Матері «Скоропослушниця»

28092014688З благословення Митрополита Рівненського і Острозького Варфоломія відбудеться двадцятиденний хресний хід з шанованою іконою Божої Матері «Скоропослушниця», що знаходиться в Свято-Троїцькому храмі с. Дермань, парафіями Здолбунівського благочиння для молитовного заступництва Божою Матір’ю нашого воїнства та покровительства над нашою землею.
За свідченням старожилів, на початку минулого століття, будучи призваними на службу в царську армію, дерманці готувалися до слідування на війну з Японією, що тривала в 1904-1905 роках.В цей час цією територією проїжджав місцевий єпископ (ім’я якого, на жаль, невідоме) і, дізнавшись, що жителі направляються на війну, благословив їх іконою Божої Матері «Скоропослушниця», що перебувала у приходському храмі Дерманя. Побачивши милість Божу вдячні дерманці взяли цю ікону з собою на війну і в 1906 році повернулися живими і неушкодженими додому. Ікону повернули в приходський храм, помістивши знизу надпис про засвідчення заступництва Божої Матері.

Графік хресного ходу:
20 жовтня – села Мости, Буща, Будераж
21 жовтня – села Півче, Нова Мощаниця, Ступно
22 жовтня – села Мала Мощаниця, Стара Мощаниця
23 жовтня – смт Мізоч
24 жовтня – с. Білашів
25 жовтня – с. Кунин
26 жовтня – с. Дермань
27 жовтня – с. Цурків
28 жовтня – села Залісся, Уїздці, Коршів
29 жовтня – села Гільча, Миротин
30 жовтня – села Івачків, Копиткове, Новосілки
31 жовтня – с. Здовбиця
1 листопада – села Глинськ, П’ятигори
2-3 листопада – с. Дермань
4 листопада – с. Урвенна
5 листопада – м. Здолбунів (Казанська парафія)
6 листопада – м. Здолбунів (Катеринівська парафія) Четвер:  ікони Божої матері “Всех скорбящих Радосте”.
7 листопада – м. Здолбунів (Георгіївська парафія)
8 листопада – с. Богдашів
9 листопада – повернення ікони в храм с. Дермань