100-річний ювілей освячення храму

A24A0275 (Копировать)18 жовтня у Свято – Катеринівському храмі м.Здолбунів відбулася знаменна подія. Храм святкував 100-річчя свого освячення. З нагоди поважного ювілею в храмі було звершено святкове богослужіння. На запрошення настоятеля храму протоієрея Олександра, богослужіння очолив Високопреосвященнійший Варфоломій, митрополит Рівненський і Острозький.На передодні увечері владика Варфоломій звершив у Свято-Катеринівському храмі всенічну, за якою помазав усіх присутніх благословенним єлеєм і привітав зі святом. В день святкування за Божественною літургією митрополиту співслужили священники Здолбунівського благочиння, а також  інших благочинь єпархії.Також прибули гості з інших єпархій. Розділити молитовну радість прибув  намісник Грушівського Архангело-Михайлівського монастиря, Хустської єпархії, архімандрит Петро. За богослужінням співали два хори, хор Свято-Катеринівського храму, під керівництвом регента Ірини, і хор Свято-Казанської парафії м.Здолбунів, під керівництвом регента Лариси. Відзначити молитовно ювілей храму, прибули представники місцевої влади і залізниці.За богослужінням митрополит Варфоломій прочитав молитву за припинення братовбивчих протистоянь і за мир в Україні. Після Божественної літургії був звершений молебень з обходженням навколо храму. На початку хресного ходу, Владика Варфоломій прочитав молитву на оновлення храму, після чого освятив зовнішні стіни храму після завершення малярних робіт. По завершенню молебня Владика привітав усіх з святкуванням 100-річчя храму. В своєму слові Владика відзначив важливість храму Божого, в якому звершується молитовний зв’язок з Богом , а також побажав усім свято берегти свою православну віру,і мати надію на спасіння.До 100-річчя освячення храму Владика Варфоломій удостоїв високих церковних нагород настоятеля храму – протоієрея Олександра і регента церковного хору Ірину. Протоієрею Олександру було вручено орден Святого апостола і євангеліста Іоана Богослова, а регенту Ірині за багатолітній труд на ниві церковного співу, орден Святої великомучениці Єкатерини. Протоієрей Олександр подякував митрополиту Варфоломію за архіпастирські молитви, за теплі слова привітання, і побажав Божої допомоги в архіпастирських трудах. Після цього у храмі відбувся духовний концерт присвячений події 100-річчя храму. Діти недільної школи, що діє при Свято – Катеринівському храмі радо вітали усіх присутніх віршами і співом псалмів.Церковні хори Свято-Катеринвського і Свято-Казанського храмів заспівали декілька церковних творів.На завершення святкування  відбулася святкова трапеза.

прот.Олександр ЄгоровA24A0292 (Копировать)

A24A0304 (Копировать)