І знову на Святій Горі велопаломники

DSC08059 (Копировать)Цього разу у велосипедну поїздку по святинях Рівненщини і Тернопільщини вирушили двадцять молодих людей разом із  протоієреєм Олександром Єгоровим, настоятелем  Катеринівської парафії міста Здолбунова.

29 червня надвечір паломники, подолавши 190 кілометрів, дістались Свято-Успенської Почаївської Лаври, де їх гостинно зустріла братія монастиря.

Загалом за три дні подорожі  велосипедисти відвідали Свято-Троїцький Дерманський жіночий монастир, Свято-Воскресенський собор у  місті Острог, Свято-Троїцький Межирицький чоловічий монастир, Свято – Іоаннівський Загаєцький монастир, Спасо-Преображенський храм міста Шумська, Богоявленський Кременецький жіночий монастир, Свято-Духівський скит Почаївської Лаври.

Як розповіли мандрівники, хотіли не тільки відвідати святі місця, а , насамперед, помолитись, відслужити акафісти.

На Святій Горі прочани поклонились Лаврським святиням, прийняли участь у Богослужінні та причастилися Святих Христових Тайн.

Додому велопаломники повертались у духовному піднесенні, незважаючи, що попереду чекала важка дорога під палючим сонцем.

www.pochaev.org.ua