Панахида за загиблими під час кривавого розстрілу на майдані у м.Києві

OLYMPUS DIGITAL CAMERAУ ці дні по всій Україні проходять жалобні заходи за загиблими жертвами кривавих розстрілів на майдані у м.Києві, які відбулися у лютому 2014р. У храмах і монастирях сьгодні було звершене заупокійне поминання за загиблими мирними протестувальниками. У Свято – Катеринівському храмі м.Здолбунів вранці о 9.00 год. протоієреєм Олександром була відслужена панахида за загиблими жертвами майдану. Під час панахиди також була піднята молитва за убієнних Українських воїнів, які віддали своє життя за цілісність і непорушність кордонів нашої держави.

Після закінчення панахиди по співі: “Вічна пам’ять”, протоієрей Олександр зачитав звернення  Блаженнішого Онуфрія, Митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля Української Православної Церкви з нагоди відзначення річниці подій на Київському Майдані, що відбулися 18-21 лютого 2014 року.