Освячення ківоту Святої мучениці Людмили, княгині Чеської

У неділю 15 травня, в день святкування пам’яті Святих жінок мироносиць у Свято-Катеринівському храмі м.Здолбунів відбулася радісна духовна подія. Після Божественної літургії настоятель храму – протоієрей Олександр звершив освячення ківоту і ікони Святої мучениці Людмили, княгині Чеської. Ківот Св. мучениці Людмили пожертвував для храму р.б.Валерій, уродженець м.Здолбунів, в пам’ять про свою покійну маму, яку було звати Людмила. Мама Валерія в свій час у Свято-Катеринівському храмі несла послух сестрички.  До свого служіння храму віднослилась старанно і благоговійно. Тому символічним є те, що освячення ківоту співпало  в день прославлення жінок мироносиць. Після освячення ківота і ікони на честь Святої мучениці Людмили, княгині Чеської, був відслужений акафіст до цієї угодниці Божої. На завершення протоієрей Олександр помазав  усіх благословенним єлеєм і  подякував Валерію за цінний дарунок для храму.