Нехай почує Божий рай, як на землі радіють діти

OLYMPUS DIGITAL CAMERAУ світлі Пасхальні дні радіють небо і земля, весь світ змінюється в благоговійному трепеті. І щиро тішаться діти, відчуваючи своїми чистими серцями небесну радість благої звістки про Воскресіння Господа нашого Ісуса Христа.

В другий день свята в нашому храмі  була відслужена Божественна Літургія. Традиційно, після хресного ходу учні недільної школи привітали прихожан зі святом Пасхи. Відбулася святкова вистава, підготовлена дітьми. У Великодніх сценках на прикладах квітки та зернини відкривався глибокий зміст Славного Христового Воскресіння. Діти  грали з веселим завзяттям і гумором, закликали нести одне одному любов та бажали добра і миру, промовляючи: «Христос Воскрес!».  Було надано слово найменшим діткам – вони, хвилюючись, своїми дзвінкими голосочками вихваляли ім`я Господнє. Діти співали пісні, читали вірші, прославляючи Воскреслого Господа. Настоятель храму отець Олександр подякував дітям за привітання та подарував  солодощі.

Батьки ж з любов’ю спостерігали за своїми дітьми. Приємне тепле, майже літнє сонечко сприяло гарному піднесеному святковому настрою.

Тож щиро дякуємо усім батькам, які привели своїх діточок розділити з нами радість світлого свята Воскресіння Христового.

Вчитель недільної школи Синицька Оксана